ZIMNÍ AROMATERAPIE                    a míchání vlastního zimního krému

Přijďte v zimním období načerpat energii do aromaterapeutické dílny a ponořit se přitom do světa vůní. Zaměříme se na éterické oleje, které nás mohou v zimě podpořit.


KDY: 30. LEDNA 2019 19-21 HODIN

LEKTOR: MARTA PROCHÁZKOVÁ

CENA: 750Kč včetně materiálu

           storno podmínky: 10 -5 dnů před akcí 50%

                                         5 a méně dnů        100% 

                                                      náhradník možný


Dozvíte se, jak se orientovat na trhu a vybrat kvalitní éterické oleje. Povíme si o jejich bezpečném používání a dávkování. Získáte přehled o tom, jak s pomocí aromaterapie pečovat o své zdraví a zdraví svých blízkých a doporučím Vám, jak by mohla vypadat vaše domácí voňavá lékárnička. V zimním období se zaměříme na éterické oleje, které nám mohou pomoci např. zvyšovat obranyschopnost. Zároveň dostanete praktické recepty na směsi éterických olejů, které budete moct použít v případě, že u vás nachlazení nebo chřipka propukne. Povíme si i o způsobech, jak tyto směsi použít. Postupně se podrobněji seznámíte s vybranými éterických olejů, které je možné hojně využívat v zimním období a s jejich působením na tělo, mysl i duši. Ke všem éterickým olejům budete mít možnost si přivonět a vnímat jejich účinky. V praktické části si umícháte vlastní zimní krém, který si s sebou odnesete.

Pracuji s kvalitními éterickými oleji Doterra a Nobilis Tilia.

Aromaterapii se věnuji již několik let a nyní dokončuji studium Institutu aromaterapie. Vedu kurzy základů aromaterapie a pořádám workshopy výroby přírodní domácí kosmetiky. Moje cesta k aromaterapii nebyla úplně přímá - vystudovala jsem VŠE v Praze a dlouhá léta pracovala v ekonomických odděleních různých firem.Stále více mě zajímala příroda, svět bylin a vůní a zejména jejich účinky na lidský organismus. Tento můj zájem mě přivedl přes studium čínské medicíny ke studiu aromaterapie.

Motto: "Ráda přináším čistotu přírody do vašich domovů a pomáhám lidem, aby se cítili dobře".

Marta

Přihlašuji se na workshop