Ložnice podle Feng Shui

Trocha teorie a hlavně praxe. Jak zlepšit atmosféru ve Vaší ložnici a zkvalitnit tak Váš život? Přijďte se inspirovat na seminář !

KDY: 5. dubna 2019 18-21 hodin

VEDE: Mgr. RADKA KOŠÍČKOVÁ ( dříve  
                                         HOZMANOVÁ)
 CENA:  900 Kč

platba předem na účet

storno poplatek :  50% 7-4 dny před

                             100% 4 a méně dnů před


Přihláška na akci Ložnice podle Feng Shui

Jak zařídit ložnici podle feng shui?
Chcete oživit svůj partnerský nebo letitý manželský život?
Zdá se Vám, že se Vaše ložnice stává nudnou, že byste potřebovali
nějakou vzpruhu? Nebo zařizujete ložnici nově a nevíte, kam ji v celém
bytě umístit?
Nevíte, kam umístit čelo postele?
Koumáte, jakou barvou vymalovat?
Je mnoho otázek, mnoho proč, ale dozvíte se na ně odpovědi takové,
že zcela jistě budete vědět, proč a jaké rozhodnutí v "redesignu" udělat.
Přijďte na náš pozdně odpolední kurz,
poslechnout si pár informací z teorie feng shui,
podívat se na ukázky,
procítit si barvy,
navnímat správné parametry jak zvládnout uspořádání ložnice,
nebo obnovit stávající stav.
...a mnohé další, čas zbyde i na Vaše osobní dotazy. 

Mgr. Radka Hozmanová

je zakladatelkou Evropské školy Feng Shui. Organizuje feng shui semináře, návrhuje interiéry i exteriéry, praktické semináře vaření podle feng shui, externě spolupracuje s časopisy zabývající se životním stylem.

Mnoho z nás se stále častěji zamýšlí nad tím jak co nejlépe zharmonizovat svůj život. Máme zájem o zlepšení svého bytu, zdraví nebo vztahů se svým okolím svým okolím. Proměňovat je možné obytné prostředí jako celek. Po tisíce let lidé naslouchali svojí intuici. Svoje obytné prostředí si lidé přizpůsobovali podle toho co vnitřně cítili, že je pro ně vhodné. Život člověka byl v harmonii také s jejich okolím.
Prostředí kolem nás se neustále vyvíjí a proměňuje, což se týká i našeho bydlení a zdraví. Jedním z možných řešení těchto požadavků a potřeb je dávné učení Feng Shui. Jsou to principy, kterými se můžeme řídit tak abychom byli schopni zachytit jemné změny univerzální životní energie v nás a okolo nás, souvisí prostě s jemnými vztahy života k našemu obytnému prostoru.
Protože je to nauka velmi univerzální lze ji uplatnit kdekoliv na Zemi. Praktické využití zpracování návrhů podle Feng Shui je možné použít při tvorbě domů, interierů a obytného prostoru vůbec.
Jedním z principů Feng Shui je neustálá proměna a opakování všech dějů okolo nás. Týká se to například ročních období, průběhu dne nebo periody lidského života. Podle toho kdy, nebo v kterém roce se člověk narodí, takovou energii nebo chcete li povahu si s sebou nese. Podobný charakter mají i místa a stavby na nich. Tuto časovou posloupnost neboli postupné proměny energie pojmenovává Feng shui jako projevy fází pěti živlů. Jsou to oheň, země, kov, voda a dřevo....

                                                                    Radka