INDIVIDUÁLNÍ LEKCE         JÓGY

Individuální lekce bych doporučila každému , kdo se chystá  navštěvovat skupinové lekce. Osvojí se hlavní principy a začne vnímat své tělo. V nejlepším případě bych zvolila minimálně 5 lekcí.  To už je ale na Vás:-).

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY MÁ SAMA O SOBĚ TERAPEUTICKÉ ÚČINKY. NAUČÍTE SE VYUŽÍVAT KOUZLO JÓGY SPRÁVNĚ A POCHOPÍTE, ŽE MÉNĚ JE KOLIKRÁT VÍCE. V MÉM PODÁNÍ SE NEMUSÍTE BÁT CIZÍCH VÝRAZŮ A ABNORMÁLNÍCH POZIC. SNAŽÍM SE VYCHÁZET Z VÁS A PŘIZPŮSOBIT TAK TERAPIE VÁM NA MÍRU. SNAŽÍM SE JÓGOVÁ CVIČENÍ PŘENÉST DO NAŠEHO VNÍMÁNÍ TAK, ABYCHOM JI UMĚLI ZAPOJIT DO NAŠICH BĚŽNÝCH ŽIVOTŮ.

Jedná se o individuální lekce pro 1-2 osoby, na kterých se do hloubky věnujeme dechu, jednotlivým částem těla, správnému pochopení našeho těla pozic tak, aby nám pomáhaly, nikoliv aby nás ničily. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky, ale také pro ty, kteří mají s jógou zkušenosti.

Součástí je  relaxace. 

První lekce je vždy delší, kolem 70-80 minut. Další lekce 60 minut. 

Na co se obvykle zaměřujeme :

DECH

* Plynutí dechu, pochopení, vnímání, seznámení se s plným jógovým dechem, dechové očistné techniky, nácvik dechu v různých pozicích

HLUBOKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM

* Správné zapojení hlubokého stabilizačního systému- středu těla, které nás drží pohromadě a pomáhá nám zabránit bolestem zad. Správné posílení středu těla / Core/.

ZKLIDNĚNÍ

* Zklidnění, relaxace, meditace, všímavost /Mindfulness/. Učíme se relaxovat. Učíme se zklidnit své tělo a mysl a tím postupem času měnit přístup ke zryhlenému tempu a stresu kolem nás.

CVIČENÍ

* Jednotlivé části těla, pozice, varianty pozic.

* Pozdrav Slunci

* Sestavení variace pozic dle vlastní potřeby


Lekce vede Karolína Tou-JouPermanentka na 5 lekcí je platná 2 měsíce. Akceptujeme omluvu déle než 4 hodiny před plánovanou lekcí. V pozdějším případě lekce propadá.  

      Mám zájem o individuální lekce:

CHCI INDIVIDUÁLNÍ LEKCE DAROVAT: