VZDĚLÁVACÍ KURZ REFLEXNÍ TERAPIE

KDY: 

         13.-14. 4..2019

       CENA: 3 800Kč 

                                             

                                                 storno podmínky:      

                                               14-10 dnů před 30%

                                               10-5 dnů před  50%

                                         5 a méně dnů před 80%

v ceně zahrnuto: skripta, individuální přístup lektorky, komorní atmosféra, občerstvení / čaj, káva, voda, oříšky.../, možnost využití kuchyňky

          

lektor MUDr.Radana Šťastná Kupfová

Vše, co nabízím, je podložené dlouhodobou prací s klienty, i přáteli, a stále obnovovanými zkušenostmi z vlastního rozvoje a poznávání světa.

Vždy jsem se zajímala o přírodu, lidi, zvířata... a jejich tělesné a duševní zdraví. K tomu pak přibyl více i duchovní rozměr. Životní příběh mě provedl cestami studia medicíny v Praze i cizině, současně ale již i homeopatie (s učiteli českými i zahraničními). Také jsem poznala svět farmaceutického průmyslu. Rozhodla jsem se studovat (a hledat další) možnosti, jak pomáhat lidem, aniž bych byla závislá na složitých materiálních věcech (které mít s sebou nebudeme, když třeba ztroskotáme na ostrově...). Taková byla má myšlenka. Co bych tam dělala? Jaké prostředky by šly použít? Jen vlastní tělo, mysl, zkušenosti, duše (intuice), a víra v sebe aj. zákonitosti a bytosti.....


Srdečně zveme na transformační semináře reflexní terapie.Kurzy je vhodné absolvovat jako cyklus, pokud máte základy reflexologie, můžete přijít na další dva i jednotlivě. Jsou v komorním duchu (malý počet účastníků), s individuálním přístupem. Obdržíte studijní materiály, zájemci osvědčení. S sebou - pohodlné oblečení a chuť se učit a rozvíjet. 

                                     RADANAprogram


Reflexologie nervového a pohybového systému.Kurz pro srovnávání nerovnováhy kloubní, páteřní, zlepšení funkcí nervů (vodivosti, výkonnosti - i mozkové kapacity). Uvolněním napětí v těle i mysli "posílíme nervy". Pomocí reflexních zón při celkovém "meditativním" rozpoložení se můžeme naladit jako "orchestr". Naučíte se i další důležité body k akutnímu i opakovanému použití.Techniky pomáhají při nejrůznějších onemocněních nervového a pohybového systému dospělých, dětí, nemocných i zdravých sportovců. Připomeneme si teoreticky, jak funguje mozek a nervový systém i jak pracovat s myslí v rámci našich záměrů v životě, stresových vlivů a psychosomatických onemocnění.

Přihláška na Vzdělávací kurz