REFLEXOLOGIE PRO KAŽDÝ DEN

Workshop Vás seznámí s obecnou charakteristikou Reflexní terapie a prakticky připraví na reflexní masáž na doma.  Jedná se o workshop pro kohokoliv, kdo  se chce s reflexologií blíže seznámit a možná i praktikovat na sobě či svých blízkých. 

Po celém těle existuje množství bodů a plošek, které souvisejí s jednotlivými orgány a různými částmi těla. Tlakem či hlazením těchto míst můžeme ovlivňovat různé části našeho organismu. Pomoci si od bolesti, napětí, stresu.
Přijďte naučit se pomoci si !
Workshop vede MUDr.Radana Kupfová

KDE:      Zlatá dílna

KDY:      1.6.2019  10-17 hodin

CENA:  1 900Kč

               storno poplatky 7-14 dnů před 30%

                                          4-7 dnů před 50%

                                           3 a méně dnů před 80%

Lektor MUDr. Radana Štastná Kupfová

Vše, co nabízím, je podložené dlouhodobou prací s klienty, i přáteli, a stále obnovovanými zkušenostmi z vlastního rozvoje a poznávání světa.

Vždy jsem se zajímala o přírodu, lidi, zvířata... a jejich tělesné a duševní zdraví. K tomu pak přibyl více i duchovní rozměr. Životní příběh mě provedl cestami studia medicíny v Praze i cizině, současně ale již i homeopatie (s učiteli českými i zahraničními). Také jsem poznala svět farmaceutického průmyslu. Rozhodla jsem se studovat (a hledat další) možnosti, jak pomáhat lidem, aniž bych byla závislá na složitých materiálních věcech (které mít s sebou nebudeme, když třeba ztroskotáme na ostrově...). Taková byla má myšlenka. Co bych tam dělala? Jaké prostředky by šly použít? Jen vlastní tělo, mysl, zkušenosti, duše (intuice), a víra v sebe aj. zákonitosti a bytosti.

Proto jsem zkoumala tělo a psychiku v různých systémech a směrech a neustálé vlastní sebereflexi a sebezkušenosti (homeopatie, reiki, šamanské léčení, automatická kresba, relaxace a meditace, re-grese, dramaterapie, taneční terapie, holotropní dýchání, bioenergetika a pessoterapie, transakční analýza, aromamasáže, wholebody a biodynamické, thajské masáže, reflexologie, masáže dětí a kojenců).

Reflexologie pro každý den - pomoc na noze a ruce rychle, efektivně při vybraných tělesných projevech dětí i dospělých. Pro první i opakovanou pomoc v rodině či dalším lidem probereme časté zdravotní potíže a možnosti jejich ovlivnění reflexologicky. (Kašle, nachlazení, angíny, bolesti zubů i uší, oční problémy, záněty dutin, problémy srdce, krevního tlaku, pomočování, ledvin, bolesti hlavy, kloubů, zad, potíže s trávením, průjmem i zácpou, chutí k jídlu, zvracením, astma, celkové povzbuzení obranyschopnosti, nervozita, bezvědomí, šok, spálení, opaření, jizvy, křečové žíly, poruchy menstruace...). Samozřejmě si připomeneme, že vše má i své psychosomatické souvislosti, se kterými je dobré počítat a zacházet.

                                                                  Radana

Přihlašuji se na kurz Reflexní terapie