Sprchový olej proti psychickému napětí FLIRT, Karel Hádek, 100ml

Vyprodáno

Aromaterapie Karel Hádek

Sprchovací olej má příjemnou sladkou vůni meruněk. Jeho vůně může být až afrodiziakální, tím ho předurčuje nejenom pro chvíle odpočinku, ale i zpříjemnění intimních chvil. Osvěžuje a uvolňuje psychické napětí.

Preparát čistí pokožku a je vhodný pro všechny typy pleti.


Hlavní složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový atd. Specifické éterické oleje. Parfémový olej broskvový. Emulgátor. Lecitin. Rostlinná barviva. Vitaminy, např. A, E, F.


Použití:
Po krátkém osprchování naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje a lehce jej vetřeme. Sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nezbavují tedy pokožku tuků a nevysušují pleť. Vzniklou mléčnou emulzi po krátkém působení osprchujeme. Jedná se o výjimečně úsporné preparáty, neboť na jedno sprchování běžně stačí zhruba 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno 200 ml balení preparátu až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka! Vzhledem ke zmiňovanému faktu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto preparátu na pokožce pěna, ale mléčná emulze.

280,00 Kč