Olejíček DONOSOL, 50ml, Karel Hádek

Vyprodáno

Aromaterapie Karla Hádka

Nosní olej DONOSOL je aromaterapeutický přípravek vhodný při potížích s nosními dutinami. Díky obsaženým účinným látkám může mít antimikrobiální, protizánětlivé antimikrobiální, protiplísňové, ale i sekretolytické účinky. Účinné rostlinné látky obsa­žené v přípravku uklidňují, ošetřují sliznici dutin, uvolňují produkty zánětlivých procesů a napomáhají k jejich vyloučení. Éterické oleje obsažené v přípravku působí proti rozmnožování a usazování nežádoucích mikroorganizmů, které problémy způsobují.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: z vlašských ořechů, z jader andské růže, kano­lový, slunečnicový. Éterické oleje: čajovníkový, slaměnkový, eukalyptový, borovicový, z máty peprné, heřmánkový, růžový, dobromyslový atd. Lecitin. Vitamíny E, F.

Použití:
Přípravkem několikrát denně ošetříme nosní okolí.

Tip pana Hadka:
Při poloze vleže, s co nejvíce zakloněnou hlavou, aplikuji do každé dírky obsah 1 pipety (kapátka) oleje. Při zakloněné hlavě nevytéká z nosu, ale zatéká do dutin. V poloze vleže je nutné pobýt minimálně 15 minut. Delší doba není na závadu. Přípravek používám pravidelně, nejméně 2× denně po dobu minimálně 14 dnů.

Upozornění:
Nepoužívat pro děti do 3 let!

370,00 Kč