Mini sada pro unavené nohy, Karel Hádek

Vyprodáno

Aromaterapie Karel Hádek 

 Jalovcový koupelový olej 20 ml

Je vhodný pro relaxační koupele. Koupelový olej, díky obsaženým složkám může podpořit aktivaci lymfatických tekutin a prokrvení pokožky, přičemž se významně podílí na deto­xikaci organizmu. Může zvyšovat vitalitu organizmu. Přípravek je vhodný i při ošetřování nepříjemných projevů špatně fungující látkové výměny např. vodnatost, akné, diabetes, dna, revmatizmus, bolesti kloubů, celulitida a podobně.

Použití:10-20 ml (1-2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení. Pokožka by nepřijímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Během koupele je možno dopouštět teplou vodu kvůli jejímu chladnutí. Pokožku je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut, samozřejmě doba koupelové lázně může být delší. Po koupeli pokožku pouze lehce osušte.

 Zábal na nohy 5 ml

LYMPHA-PACK W/O balzám-zábal s vyváženou směsí specifických éterických olejů je určen zejména pro péči o oteklé a unavené nohy, po namáhavém fyzickém výkonu pracovním nebo sportovním. Uvítají jej klienti, kteří trpí nedostatečným pohybem lymfatických tekutin, krevního oběhu dolních končetin, revmatizmem, artrózou a dnou, jako přípravek, který díky účinným látkám může ulevit při bolesti. Vhodný je i jako zábal při rekonvales­cenci po poranění kloubů, kostí a svalů.

Použití:Přípravek LYMPHA-PACK W/O naneseme v tenké vrstvě na celé nohy od chodidel přes nárty, lýtka až po kolena, v případě potřeby až k tříslům. Poté provedeme zábal FÓLIÍ PRO ZÁBALY a překryjeme dekou. Zábal by měl trvat přibližně 60 minut. Po tuto dobu odpočí­váme a relaxujeme s nohama ve vodorovné či ještě lépe vyvýšené poloze. Směr pohybů masáže je vždy zdola nahoru!

160,00 Kč