NAMÍCHEJ SI SVŮJ PARFÉM

Přijďte si odpočinout do aromaterapeutické dílny a ponořit se přitom do světa vůní. Povíme si o aromaterapii, dozvíte se základní principy používání a správné ředění éterických olejů.  


KDY: připravujeme

POVEDE: Marta Procházková

CENA: 750 Kč


Přihlašte se přímo u lektorky:
marta.prochazkova6@gmail.com

Postupně se podrobněji seznámíte s vybranými éterickými oleji a jejich hlavními účinky na psychiku i na fyzické tělo. Ke všem éterickým olejům budete mít možnost si přivonět a vnímat jejich účinky.Dozvíte se, jak lze tyto oleje kombinovat a v jakém množství je používat.

V praktické části si na základě získaných znalostí budete moci vyrobit svůj vlastní osobní parfém, který si s sebou odnesete a který vás bude podporovat i po skončení workshopu. Pokud byste si chtěli namíchat parfémů více, tak to bude samozřejmě také možné (cena za další parfém cca 250 Kč dle zvolených éterických olejů).

Pracuji s kvalitními esenciálními oleji od firmy Doterra a Nobilis Tilia.

Aromaterapii se věnuji již několik let a nyní dokončuji studium Institutu aromaterapie. Vedu kurzy základů aromaterapie a pořádám workshopy výroby přírodní domácí kosmetiky. Moje cesta k aromaterapii nebyla úplně přímá - vystudovala jsem VŠE v Praze a dlouhá léta pracovala v ekonomických odděleních různých firem.Stále více mě zajímala příroda, svět bylin a vůní a zejména jejich účinky na lidský organismus. Tento můj zájem mě přivedl přes studium čínské medicíny ke studiu aromaterapie.

Motto: "Ráda přináším čistotu přírody do vašich domovů a pomáhám lidem, aby se cítili dobře".

                              

                         Marta