MASÁŽE

Masáže probíhají v Hotelu Selský dvůr, K Horkám 56, Praha 10

Aromaterapeutická masáž

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými mušlemi

  Klasická masáž

Reflexní terapie

Těhotenská masáž


Rezervační systém:

Aromaterapeutická masáž Vás příjemně uvolní. Vaše tělo naprosto zrelaxujete a dodáte potřebnou energii prostřednictvím jemných doteků a aromatických olejíčků české firmy Nobilis Tilia. Aroma masáž má zejména terapeutické účinky. Během ní totiž tělo nastartuje čištění, které probíhá mimoděk a díky vlastnímu výběru olejíčku je ušité na míru právě Vaším aktuálním potřebám. 


Masáž lávovými kameny si zaslouží minimálně hodinu. Vyžaduje si také náročnější přípravu a neustálé dohřívání kamenů. Jedná se o opravdový rituál. Nejen to je důvodem vyšší ceny. Lávové kameny v sobě uchovají teplo, energii, kterou Vám citlivě předávají. Již před 5 tisíci lety je Indové přikládali na tělo, aby odstranili bolesti a prohřály klouby. Indiáni je používali také jako duchovní nástroje ke znovunalezení rovnováhy. Tato masáž Vás dokonale uvolní, prohřeje, vezmete si z ní tolik energie, kolik právě potřebujete. / nedoporučuje se pro křečové žíly, během menstruace, pro těhotné/


Připravuji: Masáž horkými lávovými mušlemi je luxusním zážitkem pro každého.  Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku a uvolňuje ztuhlé svalstvo a energetické bloky. Termoterapeutická intuitivní masáž je vyvinuta na základě zkušeností s horkými kameny. Používají se speciální luxusní mušle Lava Schells, které jsou speciálním mechanismem zahřáté na 38-55 stupňů Celsia. Každá procedura vyžaduje delší přípravu a speciální gel a aktivátor, cena je proto vyšší. Stejně však jako Váš zážitek. Terapie pochází z tichomořských ostrovů Fidži. Teplé mušle ohřívají pokožku, která pak lépe vstřebává  léčivé oleje a uvolňuje svalstvo. 


Klasická masáž se hodí jako podpora regenerace  svalů  po sportování, fyzické námaze, nebo při ztuhlosti svalstva a celkové únavě. Jedná se o klasickou masáž přírodním olejem. Nehodí se pro malé děti a seniory.


                             

Reflexní terapie   je druh masáže, u kterého se masíruje zejména ploska nohy a také ruka. Určité plošky totiž odpovídají orgánům a v těle, které se tak dají zregenerovat i vyléčit. Reflexní terapii mohu využít během klasické masáže.

 

Těhotenská masáž je masáž přizpůsobená těhotným ženám. Jejich aktuálnímu stavu, náladě, pocitu. Většinou se jedná o masáž zad, případně nohou a rukou. 


Masáže jsou vhodné i pro teens, děti i seniory!!!


Masáže probíhají v hotelu Selský dvůr K Horkám 56,Praha 10 , nebo na adrese Mattioliho 5, Praha 10. masér- Karolína Tou-Jou Chudobová, dle  individuální dohody: 

Masírovací dopoledne je zejména pondělí a pátek

Večery individuální

        MÁM ZÁJEM O MASÁŽ