KAŽDODENNÍ VYUŽITÍ HOMEOPATIE

Probereme základní principy fungování homeopatik v uzdravování těla i psychiky. Vysvětlíme si homeopatii jako cestu poznání sebe, druhých, světa. Dostanete praktické rady v akutní pomoci (chřipky, horečky, nachlazení, kašle, angíny, opary, záněty ucha, problémy se zuby, úrazy, úpaly, bodnutí, operace, průjmy, bolesti hlavy, těhotenství a porody, akutní výkyvy nálad a emocí) a materiály k tomu.

                         KDE:      Zlatá dílna

                                           KDY:připravujeme

                                            CENA:  1 900Kč

                                                                                                          4-7 dnů před 50%

                                                                  3 a méně dnů před 80%

Lektor MUDr. Radana Štastná Kupfová

Vše, co nabízím, je podložené dlouhodobou prací s klienty, i přáteli, a stále obnovovanými zkušenostmi z vlastního rozvoje a poznávání světa.

Vždy jsem se zajímala o přírodu, lidi, zvířata... a jejich tělesné a duševní zdraví. K tomu pak přibyl více i duchovní rozměr. Životní příběh mě provedl cestami studia medicíny v Praze i cizině, současně ale již i homeopatie (s učiteli českými i zahraničními). Také jsem poznala svět farmaceutického průmyslu. Rozhodla jsem se studovat (a hledat další) možnosti, jak pomáhat lidem, aniž bych byla závislá na složitých materiálních věcech (které mít s sebou nebudeme, když třeba ztroskotáme na ostrově...). Taková byla má myšlenka. Co bych tam dělala? Jaké prostředky by šly použít? Jen vlastní tělo, mysl, zkušenosti, duše (intuice), a víra v sebe aj. zákonitosti a bytosti.

Proto jsem zkoumala tělo a psychiku v různých systémech a směrech a neustálé vlastní sebereflexi a sebezkušenosti (homeopatie, reiki, šamanské léčení, automatická kresba, relaxace a meditace, re-grese, dramaterapie, taneční terapie, holotropní dýchání, bioenergetika a pessoterapie, transakční analýza, aromamasáže, wholebody a biodynamické, thajské masáže, reflexologie, masáže dětí a kojenců).

Přihlašuji se na seminář Homeopatie