JÓGA

Kurz Emoční jógy 

Aneb jak nám jógový životní styl může pomoci přijmout náš bláznivý život ve středu Evropy.  

Proběhne ve Studiu Fit s Luckou, Praha 10, Turnovského 2

                        5.1.-16.2. 2020 v neděli 17:30-19hodin

Během kurzu Emoční jógy se vydáme do hlubin sebe sama. Budeme mít na to dostatek času a klidu. Nejprve vždy provedeme pár jednoduchých pozic, ve kterých zůstaneme déle, než jsme z flow lekcí zvyklí. Již při nich budeme pozorovat, jak naše tělo reaguje na delší výdrž. Nebudou chybět ani meditace a relaxace s muzikoterapií. Kurz je vhodný pro všechny, kteří se potřebují trochu zastavit a zklidnit, pochopit své zrychlené tempo a možná ho trochu zpomalit. Mindfulness, program proti stresu, tedy kombinace emoční jógy a meditace, nám pomůže vnímat teď a tady. Pomůže nám vnímat a prožívat své emoce, které možná leckdy nevnímáme, nebo dokonce potlačujeme. Cena: 1080Kč / 6 lekcí po 90 min. 

Objednávám se na tento kurz

Děkuji za Vaše slova!

Na tvoje lekce chodim a pobyty jezdim rada, protoze mi prinasi fyzickou vzpruhu tela, psychycke uvolnenni a vzdycky mam pocit, ze kazdou lekci mame celistvou. Jsem po nich nejen protazena, posilena ,ale zaroven i uvolnena. Pobyty zase davaji dohromady prima partu lidi, jsou pestre, jsou nejen o cviceni a maji ohromny duchovni rozmer. Jsi skvela!

Na Vašich lekcích nejvíce oceňuji to, že se nenudím a mé tělo je po nich jako znovuzrozené :-) Konkrétně bych ráda vyzdvihla, že u jednotlivých cviků mluvíte o tom k čemu jsou dobré, činnost jakého orgánu podporují apod., velice to pomáhá k jejich pochopení a takovému "vžití" (nevím, jak lépe to popsat) se do nich.

Chci se také vyjádřit: