JARNÍ OČISTA S AROMATERAPIÍ

Pojďte s příchodem jara načerpat energii do aromaterapeutické dílny a ponořit se přitom do světa vůní. Zaměříme se na éterické oleje, které nám mohou pomoci s jarní očistou a úklidem.

KDY: 14. březen 2019 19-21 hodin

LEKTOR: MARTA PROCHÁZKOVÁ

CENA: 750 Kč

(včetně vyrobeného jarního osvěžovače vzduchu v hodnotě 250 Kč, každý další výrobek za příplatek dle zvolených éterických olejů)

       storno poplatek: 50% 5 a méně dnů před akcí

platba předem na účet

 

Přihlašuji se na akci:

Dozvíte se, které éterické oleje nás mohou na jaře podpořit a pomoci po zimním období znovu načerpat energii. Zároveň si budeme povídat o volbě vhodných esenciálních olejů pro jarní úklid a dostanete praktické tipy, jak tyto oleje ve vaší domácnosti použít. Pobavíme se o tom, které éterické oleje se hodí do jednotlivých prostor Vašeho domova (např. jiné budeme volit do kuchyně a jiné do ložnice). Jelikož jaro může být také obdobím chřipek a nachlazení, zaměříme se na esenciální oleje, které nám mohou pomoci např. zvyšovat obranyschopnost nebo nás podpořit během nemoci. Povíme si zároveň o jejich bezpečném používání a dávkování i o způsobech, jak je použít. Postupně se podrobněji seznámíte s vybranými éterickými oleji, které je možné hojně využívat v jarním období a s jejich působením na tělo, mysl i duši. Ke těmto olejům budete mít možnost si přivonět a vnímat jejich účinky. Zároveň se naučíte orientovat na trhu a vybrat kvalitní éterické oleje. V praktické části si umícháte vlastní jarní osvěžovač vzduchu, který si s sebou odnesete.

Pracuji s kvalitními éterickými oleji Doterra a NobilisTilia.