DRAMATERAPIE

Dramaterapie: život je hra aneb hry a role v našich životech.Seminář pracující s reálnými situacemi ze života i s fantazií. Prozkoumáme hry, které tvoříme ve vztazích doma i v práci, zlepšíme sebevědomí, asertivitu, tvořivost, empatii. 

                                                                                               Radana

KDY: 24. listopadu 2018

          14-19:00 hodin

KDE: Zlatá dílna

CENA: 950 Kč

          storno poplatky  10-7 dnů před 30%

                                        7-5 dnů před 50%

                                        5 a méně dnů 80%


lektor MUDr.Radana Štastná Kupfová

Vše, co nabízím, je podložené dlouhodobou prací s klienty, i přáteli, a stále obnovovanými zkušenostmi z vlastního rozvoje a poznávání světa.

Vždy jsem se zajímala o přírodu, lidi, zvířata... a jejich tělesné a duševní zdraví. K tomu pak přibyl více i duchovní rozměr. Životní příběh mě provedl cestami studia medicíny v Praze i cizině, současně ale již i homeopatie (s učiteli českými i zahraničními). Také jsem poznala svět farmaceutického průmyslu. Rozhodla jsem se studovat (a hledat další) možnosti, jak pomáhat lidem, aniž bych byla závislá na složitých materiálních věcech (které mít s sebou nebudeme, když třeba ztroskotáme na ostrově...). Taková byla má myšlenka. Co bych tam dělala? Jaké prostředky by šly použít? Jen vlastní tělo, mysl, zkušenosti, duše (intuice), a víra v sebe aj. zákonitosti a bytosti.

Proto jsem zkoumala tělo a psychiku v různých systémech a směrech a neustálé vlastní sebereflexi a sebezkušenosti (homeopatie, reiki, šamanské léčení, automatická kresba, relaxace a meditace, re-grese, dramaterapie, taneční terapie, holotropní dýchání, bioenergetika a pessoterapie, transakční analýza, aromamasáže, wholebody a biodynamické, thajské masáže, reflexologie, masáže dětí a kojenců).

Dramaterapie: život je hra aneb hry a role v našich životech.Seminář pracující s reálnými situacemi ze života i s fantazií. Prozkoumáme hry, které tvoříme ve vztazích doma i v práci, zlepšíme sebevědomí, asertivitu, tvořivost, empatii. Osvobodíme sílu v emocích, objevíme skryté talenty a zapomenuté nápady. Rozvineme schopnost improvizace a zkusíme psychodramaticky zpracovat vybranou situaci. Uvědomíme si, jaké role, postoje, scénáře žijeme a vytváříme. A že je můžeme změnit. Otevřeme hlas, rozvineme různé druhy komunikace (se sebou i druhými). Využijeme různé techniky - asociace, improvizace, dialogy, monology, vyprávění,relaxace, neverbální cvičení, práce se sny, vztahové konstelace.....
Radana

Přihláška na Dramaterapii