CESTY S JÓGOU

Pobyty organizuji proto, že miluji cestování a jógu. Jsem vděčná, že se mi daří propojovat obojí a jsem ráda, že si na těchto cestách nacházíte stejně naladěné přátele. Uvědomila jsem si, že mé nejhlubší zážitky jsou /kromě porodů:-)/ právě z cest, kterých jsme s mým mužem uskutečnili fůru. Díky tomu vidím, jak dobře se mám a z každé cesty se obohacená ráda vracím žít svůj klidný život v pohodové malé republice, kde je všechno. Jóga nám zpříjemňuje těch pár dnů, které spolu trávíme, nejedná se však o hlubokojdoucí seminář. Využíváme jógová cvičení k tomu, abychom se cítili dobře a přiblížili se harmonickému vztahu mezi tělem  a duchem.

Fotografie z akcí

                             Galerie video+foto

                                                                PŘIPRAVUJEME

                                

                       KVĚTEN 2020 CESTOVNÍ TOSKÁNSKO S JÓGOU

                                ČERVEN 2020  VÍKEND V KOUTECH

                         ČERVENEC 2020  SARDINIE POBYT S JÓGOU


Již proběhl y desítky pobytů po ČR i zahraničí:  Vietnam, Srí Lanka, Kokořín, Sv. Kateřina, Březnice, Škvorec, Libchavy, Harrachov................

Děkuji za Vaše slova

S Tou-Jou jsme strávili úžasný týden na Srí Lance, který byl plně zajištěn z její strany a my se opravdu o nic nestaraly, a to i přesto, že to bylo koncipováno jako individuální cestování. Výběr resortu nám poskytoval vše, co jsme potřebovali. Starost Karolíny o naše pohodlí a prožitky byla až mateřská. Své již tak příjemné lekce joģy doplnila o další zážitky (afro tance, joģa s místním jogínem). Pokud se rozhodujete s kým vycestovat cvičit joģu, doporučuji zvolit zájezd s Tou-Jou. Určitě neuděláte chybu a bude to pro vás nezapomenutelná dovolená.

Na tvoje lekce chodim a pobyty jezdim rada, protoze mi prinasi fyzickou vzpruhu tela, psychycke uvolnenni a vzdycky mam pocit, ze kazdou lekci mame celistvou. Jsem po nich nejen protazena, posilena ,ale zaroven i uvolnena. Pobyty zase davaji dohromady prima partu lidi, jsou pestre, jsou nejen o cviceni a maji ohromny duchovni rozmer. Jsi skvela!

A Váš názor?