AROMATERAPIE NA DOVOLENOU

Přijďte si před létem namíchat do aroma dílny vlastní olej po opalování a přírodní repelent. Ponoříme se přitom do světa vůní a zaměříme se na éterické oleje, které nás mohou podpořit během léta např. na dovolené.

O CO JDE:       WORKSHOP 

KDY:                 20.6.2019  19:00-21:00/ MOŽNO                               PRODLOUŽIT DLE DOTAZŮ/

KDE:                 ZLATÁ DÍLNA, K HORKÁM       

                         19/21,PRAHA 10

LEKTOR:          MARTA PROCHÁZKOVÁ

CENA:              750Kč / včetně materiálu na výrobu vlastního repelentu a oleje po opalování  v hodnotě 340Kč

                         platba předem na účet

storno poplatky: 7 a méně dnů před akcí 50%

Povíme si, jak v létě s pomocí přírodních prostředků pečovat o kůži a vlasy. Dozvíte se, jakými éterickými oleji můžeme odpudit komáry a jiný hmyz. Přidáme také cestovní lékárničku a tipy spojené s opalováním a ošetřením spálenin. Léto je podle čínské medicíny spojené s elementem ohně a orgánem srdce, a proto se budeme věnovat také éterickým olejům, které podporují lásku, sdílení, vztahy v rodině, ale i lásku k sobě. V této souvislosti se zaměříme zejména na květové esence - např. růži, jasmín, lípu, ylang-ylang. Zároveň budete mít možnost vyzkoušet řadu dalších olejů a seznámit se s jejich působením na tělo, mysl i duši. Ke všem éterickým olejům budete mít možnost si přivonět a vnímat jejich účinky. Budeme se bavit také o jejich bezpečném míchání a používání. V praktické části si vyrobíte vlastní tělový olej po opalování a přírodní repelent proti hmyzu, které si s sebou odnesete.

Pracuji s kvalitními éterickými oleji Doterra a NobilisTilia.

Aromaterapii se věnuji již několik let a nyní dokončuji studium Institutu aromaterapie. Vedu kurzy základů aromaterapie a pořádám workshopy výroby přírodní domácí kosmetiky. Moje cesta k aromaterapii nebyla úplně přímá - vystudovala jsem VŠE v Praze a dlouhá léta pracovala v ekonomických odděleních různých firem.Stále více mě zajímala příroda, svět bylin a vůní a zejména jejich účinky na lidský organismus. Tento můj zájem mě přivedl přes studium čínské medicíny ke studiu aromaterapie.

Motto: "Ráda přináším čistotu přírody do vašich domovů a pomáhám lidem, aby se cítili dobře".

Marta

               PŘIHLAŠUJI SE NA WORKSHOP